В ІРДИНІ ВІДКРИЮТЬ БАЗУ ВІДПОЧИНКУ ДЛЯ ДІТЕЙ З УСЬОГО РАЙОНУ

Дата: 30.05.2017 17:29

Її відповідно до розробленої стратегії соціально-економічного розвитку громади в наступному році облаштують на базі Ірдинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Такими планами з медійниками сьогодні поділився сільський голова Білозірської ОТГ  Володимир Міцук.

-         Відповідно до санітарних вимог ми за власні кошти обладнаємо частину приміщення школи, де діти зможуть відпочивати та оздоровлюватися в літній період. Навіщо нам відправляти їх в інші області, коли маємо для цього власну прекрасну місцевість. Ліс, річка, гори – всі умови для цього, - зауважує сільський голова. – Цьогоріч затверджуємо відповідний план заходів.

До речі, на оздоровлення дітей громади з місцевого бюджету в цьому році спрямували 70 тисяч гривень. П’ятьом дітям, позбавленим батьківського піклування, відпочинок та оздоровлення буде оплачено стовідсотково з місцевого бюджету, а решті - на умовах співфінансування з батьківськими коштами.

-         Це не остаточна цифра. У липні, коли будемо перерозподіляти кошти за результатами виконання бюджету, ми плануємо оздоровити ще 30 дітей. Відпочиватимуть вони в Коломийському районі, - зазначає  Володимир Міцук.

Джерело: Сільські обрії