Переможці конкурсу «Єдина громада»

Дата: 09.03.2017 17:32

В Білозірській ОТГ проведено творчий конкурс «Єдина громада» для дітей та молоді, який був оголошений  згідно робочого плану творчої групи «Сприяння децентралізації у східній та Центральній Україні», учасниками якої стали працівники  Білозірської сільської ради Люта Н.О., Синельник І.А., Католіченко І. О.

В Білозірській ОТГ саме вони стали організаторами конкурсу.

34 роботи було надіслано у відділ культури, туризму, спорту, сім’ї, молоді та з питань захисту прав дітей. Довго члени комісії сперечалися, розглядали та оцінювали роботи. Зважали і на вік автора,і як розкрита тема малюнку.  Вразила кількість учасників молодших 7 років.

В категорії «кращий малюнок чи інсталяція» призові місця посіли:

Третє місце - Чубенко Володимир, 6 років;

Друге місце – Валантирець  Марія, 7 років;

А за перше місце сперечались майже годину, адже дві роботи мали велике підґрунтя: на одному малюнку  громада зображена в образі мурах, а в іншому - бджолами. Тому вирішили, перше місце розділити між Савчук Софією (10 років) та Бондар Анастасією (10 років).

Щодо інсталяцій - то всіх вразив торт, який приготувала учениця 10 класу Білозірської загальноосвітньої школи Усік Анна (16 років). Цей виріб одноголосно посів І місце.

ІІ місце – Мущенко Анна(10 років);

ІІІ місце –Йосипенко Ян (11 років).