Свято в смт. Ірдинь, відкриття дитячого майданчика

Дата: 19.11.2016 17:36

Запитайте в будь-якої мами: «Хто найцінніший у світі?». «Діти!» – почуєте у відповідь. Завдяки маленьким дітлахам, село ніколи не зникне, не заросте бур’янами шкільне подвір’я. Що потрібно, щоб діти були щасливими? Зовсім небагато: щоб поряд були і мама, і тато, щоб всі були здорові та щасливі, щоб було де досхочу награтися.
     І знову свято «дитинства» у Білозірській громаді: у селищі міського типу Ірдинь побудували та урочисто відкрили дитячий майданчик. Сталася ця подія 19 листопада 2016 року, завдяки народному депутату України Сергію Ярославовичу Рудику, який особисто перерізав стрічку. На свято прибули: заступник голови районної адміністрації Петро Володимирович Коренюк, перший заступник сільського голови Білозірської сільської ради Микола Павлович Пишний, староста селища Олександр Леонтійович Максимов та представники Білозірської сільської ради.
     Не один рік ірдинська дітвора чекала на такий подарунок. Тому й задумав сільський голова Володимир Павлович Міцук зі своєю командою встановити такі майданчики у Білозір’ї, який урочисто відкрито в жовтні (і знову ж завдяки Сергію Ярославовичу Рудику) та смт. Ірдинь.
     Діти радісно зустріли гостей: вітали віршами та співали пісень. Від батьківського комітету дякувала за подарунок мама двох маленьких діток Катерина Федорівна Косюк.
     Щойно перерізали високоповажні гості стрічку, як дітлахи ринули на каруселі та гірку. Сергій Ярославович разом зі своєю помічницею Оксаною Анатоліївною Ковтун пригощали солодощами всіх присутніх.
     У цей же день біля стели було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів Героїв Небесної Сотні.
     Довго спілкувалися народний депутат та заступник голови районної адміністрації з жителями селища. Люди ділилися наболілими проблемами, гості пропонували шляхи їх вирішення. Вислухали всіх: і молодь, і пенсіонерів.
     Тож ще раз подякуймо Сергію Ярославовичу за втілені в життя обіцянки. Все більше ми, жителі Білозірської ОТГ, переконуємося, що в цієї Людини слова не розходяться з діями.