Святковий концерт до 8 Березня в Білозірській ЗОШ I-II ступенів №2

Дата: 09.03.2017 17:37

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в Білозірській ЗОШ I-II ступенів №2 відбувся святковий концерт, який подарували учні школи.
З нагоди свята, учні підготували для вчителів цікаву концертну програму, насичену різними вокальними, танцювальними та театральними номерами. З найщирішими і теплими побажаннями привітали всіх жінок: мам, бабусь, вчителів з 8 Березня.
Жіноче свято і весна несуть з собою дні погожі. По всій Землі, для всіх людей - Весна і жінка дуже схожі. Зі словами привітань до всіх присутніх звернувсь класний керівник 8-го класу Половинка О.Л.. Здоров'я, ніжності, тепла, кохання вам бажаємо, Із першим святом навесні усіх жінок вітаємо!
Жінка як символ розквіту весни уособлює в собі найкращі людські цінності – сердечність, доброту, кохання. У ці святкові дні побажав всім сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, миру і надії, гарного настрою, міцного здоров’я, вічної молодості, наснаги, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних успіхів і життєвих перемог.