Семінар «Надання соціальних послуг в умовах децентралізації»

Дата: 14.03.2018 17:43

14 березня 2018 року у Білозірській ОТГ проходив семінар «Надання соціальних послуг в умовах децентралізації» співорганізаторами якого були: Обласний Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, Департамент соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації.
Представники 26 ОТГ регіону зібралися на базі Білозірської ОТГ, де фахівці та експерти надали вичерпну інформацію про можливості якісного надання соціальних послуг, повноваження об’єднаних територіальних громад щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення, соціальну відповідальність громади, як основи благополуччя населення.
Під час семінару його учасники отримали відповіді на проблемні питання, які виникли в процесі роботи, обмінялись досвідом, висловлювали вдячність організаторам за всебічну практичну допомогу, можливість спільно проаналізувати пройдений шлях і окреслити першочергові завдання на майбутнє.