Допомога бійцям АТО

Дата: 11.10.2016 17:46

Традиційно День Українського козацтва ми відзначаємо у святий день Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки Української держави. Від часів Хрещення України-Руси і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ.

У переддень великого свята Покрови Пресвятої Богородиці 11 жовтня 2016 року працівники Білозірської сільської ради, територіального центру та школярами    загальноосвітніх шкіл с. Білозір”я було проведено збір харчових продуктів для воїнів АТО. До цієї акції залучилися такі приватні підприємці: Пишний Віктор, Горбенко Микола, Плодистий Анатолій, Мастега Микола, Носенко Віра, Москаленко Олександр, Сивак Ігор та Приват-Агро-Білозір’я. Дякуємо їм за співпрацю та розуміння. Адже, нелегко нашим воїнам – захисникам на передовій. Тому нашим обов’язком, звичайних громадян України, бути вдячними, пам’ятати, підтримувати та докласти  хоч трішки зусиль для поліпшення долі солдата.