Проведення Дня українського Добровольця в смт. Ірдинь

Дата: 15.03.2017 17:54

14 березня до Дня українського добровольця в смт. Ірдинь пройшло ряд заходів.

Ірдинські школярі долучилися до всеукраїнського флешмобу «Борімося-поборемо!», а в Ірдинському будинку культури відбулася зустріч з учасниками АТО та чаювання. Косенко Олександр поділився спогадами про друзів добровольців, показав фото бойових буднів. Потім всі разом подивилися документальний фільм "Край Землі - зона АТО" про добровольців, які ціною свого життя вкотре доводять, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

У селищній бібліотеці  організовано експозицію матеріалів на тему «Допоки є герої – Україна буде».

День українського добровольця - це свято справжніх патріотів, людей, які свідомо, за покликом серця у важкий час стали на захистнезалежності, суверенітету і територіальної цілісності своєї держави.