Привітання сільського голови з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2016 09:55

Дорогі юні друзі! Щиро вітаю вас та ваші родини із добрим та радісним святом - Днем захисту дітей!

Ви, Діти – наш найдорожчий скарб! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні.
     Ми, дорослі прагнемо, щоб ви росли здоровими та радісними, а ще свято віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях аби прославляти свої родини і рідний край! Заради цього всі ми живемо та працюємо, а нині вірою і правдою боронимо незалежність нашої Батьківщини!

Дорогі діти, знайте: ми вас дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими, щирими, відкритими і впевненими у власних силах!

Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами України.

Добра вам, здійснення мрій, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

Миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні!

сільський голова Міцук В. П.