Святковий концерт

Дата: 09.05.2017 17:58

9 Травня  о  14 годині в Центрі культури і дозвілля відбувся святковий концерт, присвячений 72- річниці  Перемоги  над нацистами в Другій Світовій війні та Дню Матері.

Так складається, що ці дві дати припадають на один тиждень: 9 Травня – вівторок, День матері -  неділя  14 травня (друга неділя травня) Тому  перший блок концерту був присвячений Дню Перемоги,   у другому блоці вітали зі святом всіх матерів.

Свої творчі дарунки дарували глядачам всі  аматорські колективи  Центру культури і дозвілля Білозірської сільської ради : танцювальна студія «Грація» (кер.Боркут І.В.),  вокальна студія «Сяйво» (кер. Боркута Н.О.), аматорський  хоровий колектив «Терниця» (кер. Харченко В.І.), танцювальний гурток «Тандем» (кер. Московченко Т.), вокальна студія «Вікторія» (кер. Іванов В.А.) .

Цікаві хореографічні композиції, ліричні змістовні пісні, запальні танці  тепло приймали вдячні глядачі.

Квіти від сільського голови і виконавчого комітету всім матерям  подарував В.П.Міцук.

Від імені  учасників художньої самодіяльності ЦКД, вдячних  дітей різного віку  бажаємо всім нашим матерям :

Дай Вам,Боже, щастя і сонячних днів.

Аби струмок у вашім серці ще довго бринів.

Аби навчили ви онуків любові й тепла.

Бо золоті у вас руки і душа золота.

Дай Вам, Боже, щастя і світлих ночей.

Не зустрічали ми в світі добріших очей.

Сьогодні Вам бажаємо любові й тепла

На многії літа, на многі літа.

День 9 Травня подарував білозірцям  багато позитивних емоцій ,  естетичну насолоду і побажання  здоров’я, миру, спокою , достатку,радості в родинах і в нашій  славній Україні.

І вже на адресу Центру культури і дозвілля надійшов  віршований лист – подяка від щирої  шанувальниці  художньої самодіяльності, поета – аматора Білозір’я – Віри Яківни Запорожець.

Центр нашої культури, нашого дозвілля

Таки творить чудеса в селі Білозір’я.

Професійно, артистично співають хористи.

Дух захоплює від танцю малих танцюристів.

Плавність руху, стиль , манера – усе так красиво!

Все майстерно, граціозно- творять вони диво.

Лине пісня, пливе танець .

Це свято дарують нам артисти – односельці.

Тож хай вони чують слова нашої подяки,

Добра і привіту.

Дай їм, Боже , всім здоров’я на многії літа!