Порядок денний 20 сесії сьомого скликання Білозірської сільської ради 21 липня 2016 року

Дата: 15.07.2016 18:18

1. Про звіт по виконанню сільського бюджету за І півріччя 2016 рік.
  2. Про затвердження граничних сум витрат, що здійснюються за рахунок коштів сільського бюджету.
  3. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Перевізнику Олександру Олександровичу.
  4. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Дзюбан Ярославу Вікторовичу.
  5. Про внесення змін до штатного розпису Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  6. Про внесення змін до штатного розпису Комунального закладу «Центр Первинної медико-санітарної допомоги» Білозірської сільської ради.
  7. Про зміну назви відділів виконавчого комітету Білозірської сільської ради.
  8. Про затвердження Програми організації харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл Білозірської сільської ради на 2016 рік.
  9. Про затвердження Положення Про відділ освіти Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області.
  10. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Білозірської сільської ради на 2016 рік.
  11. Про затвердження Положення про службові жилі приміщення.
  12. Про створення Тендерного комітету виконавчого комітету Білозірської сільської ради та затвердження відповідного положення.
  13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Буйновському В.О.
  14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Салогубу О.І.
  15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Яценко І.М.
  16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Соколовій  А.В.
  17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Халявці Р.П.
  18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Мотуз Л.М.
  19. Про вилучення земельної ділянки у гр. Котляренко Н.А.
  20. Про надання земельної ділянки у власність гр. Широкопоясу В.П.
  21. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Калині І.В.
  22. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савирському  Є.І.
  23. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гненній Л.П.
  24.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність учаснику бойових дій Клочку О.В.
  25.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Слободяник Н.П.
  26. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савчуку В.В.
  27. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яценку В.В.
  28. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ракітіну С.П.