Святкування Міжнародного дня рідної мови в ЗОШ І-ІІ ст. №2

Дата: 21.02.2017 18:23

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і у Білозірській ЗОШ І - ІІ ступенів № 2.
Було проведено урочисту лінійку, яку підготували вчитель української мови та літератури Ромащенко О.І. та педагог організатор Мірошніченко Т.М.
Учні 9 та 7 класу розповіли учням історію виникнення свята, і коли його почали відзначати в Україні. Вони також наголосили на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. У кінці пролунала пісня «Рідна мова», яку виконала учениця 1 класу Мазовецька Ю.. Завершила лінійку Ромащенко О.І., яка закликала учнів зберігати і шанувати свою мову, заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.