Круглий стіл

Дата: 14.03.2017 18:37

Напередодні дня землевпорядника ,10 березня 2017 року в місті Києві відбувся Круглий стіл на тему:«Планування розвитку землекористування об?єднаних територіальних громад для забезпечення їх фінансової стійкості».В ході обговорення програми використання і охорони земель та інших природних ресурсів на території об?єднаних територіальних громад розробленої для Деснянської ОТГ доктором економічних наук,професором,член-кореспондентом НААН Третяком Антоном Миколайовичем були показані і визначені основні напрямки використання земельних ресурсів для забезпечення фінансової стійкості об?єднаних територіальних громад.

В роботі Круглого столу взяв участь начальник відділу  містобудування, архітектури, цивільного захисту, охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Білозірської сільської ради Кокшаров А.А.