Привітання з Днем державної служби України!

Дата: 23.06.2017 18:54

Щиро вітаємо Державних службовців Черкаського району та Черкаської області із професійним святом – Днем державної служби України!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу.  Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!

Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства!

Бажаємо Вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!

Сільський голова В.П. Міцук