фотовиставка «АТО очима волонтерів та добровольців»

Дата: 21.11.2017 19:28

Зараз у багатьох новинах ми чуємо слово «волонтери». Але не всі знають, хто такі волонтери. ВОЛОНТЕР — це доброволець. Людина, яка безкорисливо допомагає. Найчастіше це участь в громадських організаціях. А також існують військові волонтери, тобто люди, які добровільно вступили на військову службу. Неодноразово Білозірська ОТГ долучалася до акції – підтримки воїнів (збирали теплий одяг, продукти харчування та засоби гігієни).
З 20 до 27 листопада (напередодні Дня волонтера 5 грудня) в Центрі культури та дозвілля Білозірської сільської ради проходить фотовиставка «АТО очима волонтерів та добровольців» за сприянням депутата районної ради Олега Деркача, Черкаського районного організаційно-методичного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи, Черкаської районної державної адміністрації (відділ у справах сім’ї, молоді та спорту), а також відділу культури, туризму, спорту, молоді та з питань захисту прав дітей.
Побратими… Пекло… Турбота… Підтримка… Миті щастя та розпачу закарбувалися на знімку.