СЕМІНАР «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ: ЗАПРОШЕННЯ ДО ДІАЛОГУ»

Дата: 30.03.2017 19:43

Протягом семінару «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ: ЗАПРОШЕННЯ ДО ДІАЛОГУ» учасники мали змогу ознайомитися з досвідом польських та українських міст щодо активізації участі громадян у прийнятті рішень, методологією реалізації громадського (партиципаторного) бюджету. Також обговорили принципи і механізми співпраці громадськості та сільської влади у реалізації зазначеної форми участі. Захід відбуватиметься у рамках Проекту "Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства" у рамках якого здійснюється підтримка українських міст, громад у запровадженні бюджетів участі, що передбачає: проведення семінарів, тренінгів, надання консультацій та супроводження процесу запровадження громадського бюджету, проведення навчальних візитів, фінансову підтримку інформаційної кампанії та організації етапів громадського бюджету, надання програмного забезпечення для здійснення голосування мешканців. Проект "Публічні бюджети від А до Я» реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.