Форум місцевого самоврядування

Дата: 24.11.2016 20:58

22-23 листопада 2016 року в Івано-Франківську був проведений Форум місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення, адміністративні послуги», який організувала Асоціація міст України.

У ході заходу брали участь майже 250 учасників – представники галузевих міністерств, органів місцевого самоврядування. Нашу громаду на Форумі представляли Пишний М.П., Грищенко І.А., заступники сільського голови.

Цей захід став майданчиком для обговорення представниками різних гілок влади та рівнів влади секторальних реформ у контексті децентралізації. Відкрив Форум виконавчий директор АМУ М.Пітцик, провів робочу нараду з представниками ОТГ. Пізнавальними пройшли зустрічі у секторах «Освіта», «Охорона здоров’я», «Соціальний захист населення». Цікавою була екскурсія до Центру надання адміністративних послуг міста Івано-Франківськ.

Не менш змістовною була зустріч з нашими партнерами, друзями селищним головою Печеніженської об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області І.В.Довіраком. Нам приємно слідкувати за успіхами цієї громади.