Місце для храму

Дата: 16.10.2016 20:58

Кожна людина має право на вибір. Вибір у всьому: в освіті, медицині та вірі. Тому людина повинна поважати думку іншої людини.

Білозірська громада виявила бажання збудувати храм Покрови Пресвятої Богородиці Української православної церкви київського патріархату. Саме у святкування великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та українського козацтва було освячено місце побудови храму. Незважаючи на похмуру погоду багато білозірців прийшли на освячення, багацько гостей прибуло: митрополит Черкаський і Чигиринський Високопреосвященніший Владика Іоан, представники Духовенства Черкаської Єпархії, представники Благочиння Шполянського та Смілянського районів, а також представник від народного депутата Сергія Рудика. Гостинно зустрів з короваєм сільський голова Володимир Міцук Високопреосвященнішого владику Іоана. Гарно вітали учні Білозірської загальноосвітньої школи наших гостей та всіх присутніх. Уважно слухав Владика Іоан дітвору, а потім особисто благословив кожну дитину на добро та благочинність. Щойно розпочалася служба, як в повітрі розповзся аромат ладану, а тільки–но відбулося освячення хреста, як небо прояснішало і зійшов промінчик благодаті на білозірську землю та всіх присутніх. Владика звернувся до громади з промовою, в якій закликав об’єднатися, бо всіх об’єднує віра, і не важливо до якої церкви ми ходимо, головне жити так, як заповідав нам Господь.