День Матері в смт. Ірдинь

Дата: 15.05.2017 21:23

З першого дня життя людини – поруч мати. Вона доглядає, годує і допомагає пізнавати світ своїй дитині. Вона навчає цінувати це життя таким, яким воно є, бачити радощі і прикрощі, прагнути завжди до чогось кращого.

Протягом життя, щоб не сталося, мати завжди буде поряд, завжди вислухає та допоможе. Мати радіє нашим перемогам та співчуває невдачам. Матір може дати розумні поради і допомогти вирішити усі наші проблеми, саме вона захистить та застереже від невірних кроків та вчинків. Бо, коли не маєш достатнього життєвого досвіду, дуже легко помилитися, оступитися і піти не тією стежкою.Кожна мати прагне вберегти своє дитя від життєвих турбот. Материнська любов здатна подолати будь-яку відстань. І, де б ми не були, мама завжди знайде спосіб допомогти.14травня- День Матері - це одне із зворушливих свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.Напередодні свята в Ірдинській загальноосвітній школі проведено конкурсно-розважальну програму спільно з матерями. Гостями виховного заходу були дирекори і заступники Білозірських шкіл та представники відділу освіти Білозірської сільської ради Валентирець Наталя Василівна і Бас Ліля Іванівна.