Концерт до Дня матері в с. Будище.

Дата: 15.05.2017 21:26

На запрошення сільського голови с. Будище  творчі колективи Центру культури та дозвілля Білозірської  ОТГ представили концертну програму , присвячену Дню Матері.

Тепло, щирими оплесками  і з великою зацікавленістю  зустрічали  будищанці гостей з Білозір’я.

Запальні танці  старшої групи студії танцю «Грація» (кер. Боркут І.В), ліричні пісні вокальної студії «Сяйво» (кер. Боркута Н.) та  несподівані цікаві вокальні композиції ансамблю «Співай душа» (кер. Харченко В.І.) були запропоновані  глядачам.

Дві години концерту пролетіли швидко. Цього дня всі отримали велике задоволення : глядачі – від  творчого виконання концертних номерів, аматори – артисти – від  щирого і вдячного сприйняття їхньої роботи.