ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З БОГАТИРСЬКИХ ІГОР

Дата: 15.05.2017 21:31

14 травня у с. Руська Поляна відбувся Чемпіонат Черкаського району із богатирських ігор за програмою спартакіади «Найспортивніше село району 2017 року». 10 команд, серед них і с. Білозіря, змагались із армрестлінгу, гирьового спорту та перетягування канату.

Білозірську команду представляли: по армрестлінгу (вагова категорія  до 70 кг – Чубенко Володимир, до 90 кг – Морозов Михайло, Шипшев Роман, Лимаренко Василь, 90+ кг – Крупенко Владислав); по гирьовому спорту (вагова категорія до 60 кг – Запорожець Віталій, до 70 кг – Березневич Віталій, до 75 кг – Зубенко Сергій, до 90 кг – Кучеренко Владислав, Купенко Дмитро, Морозов Михайло, 90+ кг – Ігнатов Максим, Танцюра Богдан); по перетягуванню канату (Зубенко Сергій, Пишний Микола, Морозов Михайло, Савчук Віктор,  Танцюра Богдан, Ігнатов Максим та Купенко Дмитро).

Білозірські спортсмени в усіх дисциплінах продемонстрували гідні результати. Варто виокремити Сергія Зубенка, Богдана Танцюру. Але найбільшої уваги заслуговує третій результат Володимира Чубенка та друге Максима Ігнатова. У загальнокомандному заліку наші богатирі посіли 5-те місце.