Порядок денний 27 сесії сьомого скликання Білозірської сільської ради 21 листопада 2016 року

Дата: 17.11.2016 14:32

1. Про внесення змін до рішення сільської ради  від 30.12.2015р.  №6-1/VІІ   «Про сільський бюджет  на 2016 рік».
  2. Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Центр ПМСД» Білозірської сільської ради.
  3. Про внесення змін до штатного розпису Білозірської ЗОШ І ступеня Білозірської сільської ради.
  4. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Триусу Олександру Петровичу.
  5. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Кравченко  Олегу Григоровичу.
  6. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Козиренку  Олександру  Миколайовичу.
  7. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Максимову  Ігорю Олександровичу.
  8. Про преміювання до Дня Місцевого самоврядування.
  9. Про проведення конкурсу по наданню послуг  з вивезення твердих побутових відходів на території с. Білозір’я та затвердження Положення про проведення конкурсу по наданню послуг з вивезення твердих побутових відходів, складу комісії та  конкурсну документацію.
  10. Про внесення змін до Положення про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області та викласти в новій редакції.
  11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Дзюбан  Л.А.
  12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Дубовичу П.П.
  13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Занорі Л.М.
  14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Зубенко Н.І.
  15.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Міщенко Л.В.
  16.  Про вилучення земельної ділянки у гр. Кулик В.В.
  17.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Панченко О.В.
  18.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Висоцькому Л.І.
  19.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коваленко А.М.
  20.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулик В.В.
  21.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Дубині Н.Є.
  22.  Про надання земельної ділянки у власність громадянам: Олефіренку Д.М., Олефіренко О.М.
  23.  Про надання земельних ділянок у власність гр. Корпай В.І.
  24.  Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Ковтун Н.П.
  25.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойку Д.Ю.
  26.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Даценку О.І.
  27.  Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Приват-Агро-Білозір’я».
  28.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дворському А.Т.
  29.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Остапенку О.Г.
  30.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нижнику В.А.
  31.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вороному В.П.
  32.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гуськову О.Б.
  33.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бур’яну О.В.
  34.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Даценку О.І.
  35.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дмитренку С.М.
  36.  Про надання дозволу КП «Ірдинське» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під очисні споруди.
  37.  Про надання дозволу КП «Ірдинське» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під каналізаційно-насосну станцію.
  38.  Про затвердження протоколу погоджувальної комісії з земельних питань за зверненням гр. Бондуровського П.П.
  39.  Про затвердження протоколу погоджувальної комісії з земельних питань за зверненнями громадян: Танцюри А.Й., Даценко В.Д.
  40.  Про затвердження протоколу погоджувальної комісії з земельних питань  за зверненням гр. Сініченка В.О.
  41.  Про затвердження протоколу погоджувальної комісії з земельних питань за зверненням громадян: Даценка В.Г., Корпай Т.М.
  42.  Про затвердження протоколу погоджувальної комісії з земельних питань за зверненням гр. Корпай Т.М.
  43.  Про затвердження протоколу погоджувальної комісії з земельних питань за зверненням гр. Поденка Л.А.
  44.  Про надання дозволу щодо затвердження договору про відшкодування плати за землю з гр. Поденком Л.А.