День місцевого самоврядування

Дата: 05.12.2016 18:17

2 грудня 2016 року, напередодні  Дня працівників місцевого самоврядування, за доброю традицією у Білозірській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів відбулася зустріч між представниками апарату:  головою села Володимиром Міцуком, секретарем Тетяною Дібровою  та учнівською молоддю. Тепло зустріли учні школи представників місцевого самоврядування.  Відбулася палка дискусія з приводу покращення добробуту громади.  Сільський голова кращих авторів питань нагороджував пам’ятними значками.

В кінці зустрічі виступив присутній на заході письменник-аматор, автор Гімну села Білозір’я, виходець зі школи Фатенко Петро Петрович.  Акапельно  проспівав учням свою пісню і подарував на згадку власні збірки у шкільну бібліотеку та вчителю Лютому Р.В.

На цьому заході було підведено підсумки конкурсу на кращу шкільну ділянку, де голова Володимир Павлович вручив сертифікати на музичне обладнання класним колективам :

• За І місце – 6-А клас (кл. кер. Тупицька Т.В.) – 4 000  грн.
  • За ІІ  місце – 8-Б клас (кл. кер. Скринник Л.В.) – 3 000 грн.
  • За ІІІ  місце – 8-А клас (кл. кер. Козюра Л.П.) – 2 000 грн.

Діти були приємно здивовані такою щедрістю і надалі будуть ще більше старатися, щоб здобувати  такі перемоги.

Наприкінці зустрічі президент школи Лютий Олексій запропонував підписати Меморандум про співпрацю. Суть  якого полягала в тому, щоб ми всі гуртом зробили так, що на оновленій  Білозірській  землі буде  гарно  жити.

Врага не буде супостата

А буде син, і буде мати.

І будуть люди на землі.

Майстри декоративно-прикладного мистецтва нашої школи власноруч виготовили  пам’ятні сувеніри, вручивши гостям на згадку,