Міні-футбол

Дата: 17.04.2016 22:10

17 квітня на стадіоні села Руська Поляна відбулись зональні змагання на Кубок голів райдержадміністрації та районної ради з міні-футболу. Гідну участь у них взяли білозірці. Спочатку наші футболісти віддячили за гостинність господарям поля, перемігши їх з рахунком 9:5. Потім була перемога над принциповим суперником із с. Геронимівка. Фінальний свисток судді зафіксував рахунок 5:2. В останній грі хлопці здолали команду із с. Дубіївка – 5:2.

Три переконливі перемоги футболістів села Білозір’я засвідчили їх тактичну зрілість та належну фізичну підготовку. Безумовно, кількамісячна робота з командою тренера Віктора Єрошова не пройшла марно. Однак свою майстерність його підопічні повинні підтвердити у фінальній стадій змагань наступної неділі. Тримаймо кулаки!

За інформацією відділу культури, туризму, молоді та спорту