О танцю, мить чудова!

16 квітня Білозірський цетр культури і дозвілля відкрив двері для учасників першого районного конкурсу з хореографічного мистецтва «О танцю, мить чудова» .

Конкурсна програма поєднала відомі  направлення хореографії, так би мовити, створили відповідну ауру для віншування саме цього виду мистецтва. Лише під час змагань всі змогли відчути – невигубний слід людства, його злети  і його верхогір’я, на яких панував дух перемоги та незнищеності.

Перед початком конкурсної програми 15 колективів, з 16 сіл району, а це майже 500 – учасників із своїми керівниками  вишикувалися  на сцені. Сільські голови з нагоди такої події особисто привітали свої колективи, та побажали перемог в конкурсній програмі, а щоб підтримати стимул учасників їм подарували солодощі.

Приємно зазначити, що привітали конкурсантів і керівники району Собко Олексій Петрович - голова Черкаської районної ради та Коренюк Петро Володимирович - заступник голови Черкаської райдержадміністрації.

Конкурсна програма тривала рівно  три години, 46 хореографічних постановок,   оцінювало компетентне журі в складі якого:

Голова журі:

• Бардінова Олена Вікторівна – начальник відділу культури  і туризму Черкаської районної державної адміністрації.

Члени журі:

• Іванова Таміла Василівна – директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.
  • Захарчун Жанна Миколаївна – викладач мистецьких дисциплін – хореограф Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.
  • Міцук Володимир Павлович - голова Білозірської територіальної громади.
  • Полулях Валентина Миколаївна – Директор районного організаційно-методичного центру народної творчості відділу культури і туризму Черкаської районної державної адміністрації.

Секретар журі:

• Сіленко Ольга Сергіївна – бухгалтер Білозірського центру культури і дозвілля.

По закінченню хореографічного батлу, журі в нарадчій кімнаті визначили переможців конкурсної програми.

Приємним є той факт,що діти – учасники  танцювальної студії «Грація»,керівник Ірина Дмитрієнко,всіх трьох вікових груп,зайняли призові місця.

В номінації хореографія «Соло, малі форми» (середня вікова категорія) І - місце  здобула пара Тані Демури та Дениса Кусяки з танцем « Маруся».

В номінації «Народна хореографія»  (молодша вікова категорія) І - місце виборола молодша група  з танцем «Тарантела».

Старша група студії «Грація» в своїй віковій категорії також не відстала від молодших, зайняла І – місце за виконання танцю «Циганський» та  ІІІ місце  в молодіжній  категорії за танець «Орися».

В номінації «Класична хореографія» (середня вікова категорія)  І – місце  виборола середня група з танцем «Дивна квітка».

В номінації «Бальна хореографія» (Середня вікова категорія) II місце здобула середня парна група з танцем «Гуцулка Ксеня».

Найважливіша нагорода заходу Гран – прі фестивалю дісталася збірній групі танцювальної студії «Грація». Це була справжня перемога всієї команди!

Ще раз дякуємо учасникам та переможцям конкурсу і маємо надію, що всі вони, отримали заряд бадьорого настрою, якого вистачить на цілий рік і звичайно додасть потрібної енергіїї для участі в наступному конкурсі танцю 2017 року.