Черкаський район, Черкаська область

Оголошення

Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради оголошує конкурс на оренду нежитлового приміщення площею  9,3 м2  під розміщення  перукарні  з щомісячною орендною платою  при орендній ставці 12 %.

Документи  подавати  до  1грудня 2017 р. Звертатися за адресою:.с.Білозір’я, вул. Незалежності  243,Черкаський район. Тел..30-13-22

Шановні жителі БІЛОЗІРСЬКОЇ ОТГ!

31 жовтня – 02 листопада 2017 року відбудуться командно-штабні навчання на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області    у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

Під час навчань будуть відпрацьовуватись дії населення в разі виникнення надзвичайної ситуації на території в/ч А 3177 де зберігаються боєприпаси.

В разі отримання Вами сигналу «Увага Всім» через місцеве радіомовлення, засоби телефонного зв’язку, шляхом подання тривоги частим боєм церковного дзвону та сигналами транспортних засобів, шляхом оповіщення через відповідальних осіб, просимо діяти у відповідності до пам’ятки населенню розміщеної нижче, при цьому нагадуємо що це НАВЧАЛЬНА ТРИВОГА.

Учасникам бойових дій та інвалідам війни виділяється ділянка 0,12 га для ведення садівництва, надаються пільги по вивезенню твердих та рідких побутових відходів.

Запрошуємо

жителів Білозірської ОТГ та гостей до відзначення Дня Незалежності України та Дня села

24 серпня 2017 року

з 10.00 до 22.00

До вашої уваги пропонуємо:

1. Урочисте відкриття  та проведення спортивних змагань на кубок сільського голови Білозірської ОТГ між об’єднаними територіальними громадами Черкащини. (змагання із міні-футболу, настільного тенісу, армспорту, гирьового спорту, перетягування канату, дартсу, шахів та шашок).

2. Дитячі атракціони (гірки, батути, рибалка, джампінг)

3. Майстер – класи з декоративно – прикладного мистецтва  (виготовлення сувенірів).

4. Бодіарт на  обличчі

5. Аеродизайн (вироби з надувних кульок)

6. Парад дитячого транспорту (задекоруйте свій транспорт: візочки, велосипеди, самокати  та інши види дитячого транспорту)

7. Конкурс малюнків на асфальті «Намалюй барвисту Україну»

8. Святковий концерт до Дня Незалежності «Моя країна - єдина» (с. Мошни)

9. Виїздна торгівля.

Шановні жителі громади!

Запрошуємо Вас на спільне богослужіння свята Преображення Господнього, яке відбудеться 19 серпня о 13.00 годині по вулиці Єдності де закладений Хрест під будівництво храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського Патріархату. На спільній молитві відбудеться освячення води і фруктів.

З метою інформування Черкаський районний цент зайнятості пропонує  скористатись можливістю безкоштовного отримання ваучера, який надає право оплати здобуття другої професії або підвищення кваліфікації. Особи, які старше 45 років та мають страховий стаж не менше 15 років, учасники АТО можуть пройти навчання за професіями відповідно затвердженого переліку, а також самостійно обрати форму та місце навчання. Оплата ваучерів здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. У разі, коли вартість навчання в навчальному закладі перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець здійснює оплату різниці вартості навчання.

За детальною інформацією звертатись в Черкаський районний центр зайнятості, пров. Чалова, 17 м. Черкаси, тел. (0472) 71-18-13.

Навчальні заклади Черкаської області

Звертаємо Вашу увагу на те, що 30.08.2017 - останній день подачі  заяв  для отримання частини невикористаної субсидії в грошовому еквіваленті вартості.

Нагадуємо, що для отримання частини невикористаної субсидії одержувач субсидії особисто повинен подати відповідну заяву про повернення коштів та надати реквізити банку та рахунку для соціальних виплат до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Білозірської сільської ради.

На Черкащині стартував пілотний проект МОП з подолання незадекларованої праці

Шановні віряни!

Запрошуємо вас розділити з нами радість цих свят, прийти на освячення верби у вербну суботу 8 квітня 2017 року о 17:00. І освячення Пасхи 16 квітня 2017 року о 6:00 ранку, які відбудуться по вулиці Єдності.

З повагою до вас настоятель парафії «Покрови Пресвятої Богородиці» УПЦ Київського Патріархату с. Білозір’я о. Іван Сідельник.

Шановні громадяни!

30.03.2017 року, з 09.00 до 12.00 год., в приміщенні Білозірської сільської ради, буде проводитися прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі по питанню пенсійного забезпечення жителів с.Білозір’я та смт.Ірдинь.

Шановні жителі громади!

Запрошуємо всіх бажаючих на урочисту зустріч та святковий концерт, присвячений Міжнародному Жіночому Дню 08 Березня, який відбудеться 05 березня 2017 року, о 14:00 год, в Будинку культури с. Білозір’я.

Підвіз жителів громади здійснюватиметься о 12.30 год від зупинки «Шкільна» смт. Ірдинь, 13.30 год. від зупинки «Броди» с. Білозір’я та у зворотному напрямку о 16.00 год. Від Центру культури і дозвілля.

Шановні громадяни!

02.03.2017 року, з 09.00 до 12.00 год., в приміщенні Білозірської сільської ради, буде проводитися прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі по питанню пенсійного забезпечення жителів с.Білозір’я та смт.Ірдинь.

Святкування народного гуляння "Масляна"

ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду

Всеукраїнська соціальна програма для населення