Білозірська громада

Черкаська область, Черкаський район

Оголошення


Громадське обговорення про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту.

22 березня 2019 року в приміщенні Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради відбудуться громадські обговорення щодо співробітництва територіальних громад у формі реалізації спільного проекту - «Пожежна безпека на території об’єднаних територіальних громад Черкаської області», між Білозірською та Стапанківською об’єднаними територіальними громадами

22.02.2019


Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на оренду нежитлового приміщення площею  28,5 м2  з щомісячною орендною платою  при орендній ставці 15%.

Звертатися за адресою:.с.Білозір'я, вул. Ткаченка  35, Черкаський район.

тел. 319-320.

11.02.2019р


Пропонуються доповнення та зміни до стратегії розвитку Білозірської сільської ради на період 2017-2025 роки  а саме : в п.2 стратегічних цілей «Формування та розвиток сильної місцевої громади» доповнено операційною ціллю  п.2.4 «підвищення рівня згуртованості в громаді» та завданням 

- 2.4.1 Створення умов та стимулів взаємодії громадян для спільного вирішення проблемних питань

- 2.5.1 Проведення культурно-масових заходів 

- 2.6.1 Запровадження громадського бюджету

- 2.7.1  Надання підтримки створення та подальшій роботі громадських організацій

 


УВАГА! Перший велопробіг! 


ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БІЛОЗІРСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.» ЗАПРОШУЄ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ:

 

  • ЕЛЕКТРИКА;
  • РОБІТНИКА З КОМПЛЕКСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД.
  •  

ЗА ДОВІДКАМИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА тел. (0472) 300-240

E-mail: bilozir2015@ukr.net


 


 

 

 


 


Шановні жителі та гості громади!

Запрошуємо вас 7 жовтня відвідати Другі спортивні змагання між об’єднаними територіальними громадами Черкащини на Кубок народного депутата України Сергія Ярославовича Рудика.

Урочисте відкриття змагань о 09.30 год. на стадіоні ГО «Зоря» села Білозір’я.

У програмі змагань: дартс, гирьовий спорт, армспорт, перетягування канату, настільний теніс, шахи і шашки, футзал.

Прийдіть! Підтримайте спортсменів громади!


 ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БІЛОЗІРСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.» ЗАПРОШУЄ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ ВОДІЯ ШКІЛЬНОГО АВТОБУСА.

ЗА ДОВІДКАМИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА тел. (0472) 300-240

E-mail: bilozir2015@ukr.net


Виконавчий комітет Білозірської сільської ради оголошує конкурс на оренду нежитлового приміщення Білозірської сільської ради площею 2м2  під розміщення  кавової машини з щомісячною орендною платою при орендній ставці 20 %.

Документи подавати до 25 вересня 2018 р. Звертатися за адресою:с.Білозір’я, вул. Незалежності  243,Черкаський район. Тел.30-13-22


ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

17 серпня 2018 року в смт.Ірдинь (в приміщенні ЦНАП)

спеціалістами Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості буде здійснюватися

виїзний прийом громадян з питань:

- інформаційно-консультативних послуг щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів;

- пошуку роботи через портал державної служби зайнятості "Труд" та інших сайтів з пошуку    роботи;

- резервування часу у спеціалістів центрів зайнятості через сервіс "Електронна черга";

- надання профорієнтаційних послуг,  у тому числі, із застосуванням психодіагностичних методик.

Час прийому з 10.00 до 13.00

Телефон для довідок 71-18-13.
01 грудня в БК о 16.00 год. відбудеться концерт за участю народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Поляни» (с. Руська Поляна).
Запрошуємо всіх жителів та гостів Білозірської ОТГ.


Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради оголошує конкурс на оренду нежитлового приміщення площею  9,3 м2  під розміщення  перукарні  з щомісячною орендною платою  при орендній ставці 12 %.

Документи  подавати  до  1 грудня 2017 р. Звертатися за адресою:.с.Білозір’я, вул. Незалежності  243,Черкаський район. Тел..30-13-22

 

 


Білозірський центр культури і дозвілля оголошує конкурс на оренду нежитлового приміщення площею  14,4 м2 під розміщення  офісного приміщення  з щомісячною орендною платою  при орендній ставці 20 %.

Документи  подавати  до  20 березня 2016р. Звертатися за адресою:.с.Білозір'я, вул. Незалежності  243,Черкаський район. Тел..30-13-22


Шановні жителі БІЛОЗІРСЬКОЇ ОТГ!

31 жовтня – 02 листопада 2017 року відбудуться командно-штабні навчання на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області    у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

 Під час навчань будуть відпрацьовуватись дії населення в разі виникнення надзвичайної ситуації на території в/ч А 3177 де зберігаються боєприпаси.

В разі отримання Вами сигналу «Увага Всім» через місцеве радіомовлення, засоби телефонного зв’язку, шляхом подання тривоги частим боєм церковного дзвону та сигналами транспортних засобів, шляхом оповіщення через відповідальних осіб, просимо діяти у відповідності до пам’ятки населенню розміщеної нижче, при цьому нагадуємо що це НАВЧАЛЬНА ТРИВОГА.


 


Учасникам бойових дій та інвалідам війни виділяється ділянка 0,12 га для ведення садівництва, надаються пільги по вивезенню твердих та рідких побутових відходів.

 

 

 

 

 

 

 


Запрошуємо

жителів Білозірської ОТГ та гостей до відзначення Дня Незалежності України та Дня села

24 серпня 2017 року

з 10.00 до 22.00

До вашої уваги пропонуємо:

1. Урочисте відкриття  та проведення спортивних змагань на кубок сільського голови Білозірської ОТГ між об’єднаними територіальними громадами Черкащини. (змагання із міні-футболу, настільного тенісу, армспорту, гирьового спорту, перетягування канату, дартсу, шахів та шашок).

2. Дитячі атракціони (гірки, батути, рибалка, джампінг)

3. Майстер – класи з декоративно – прикладного мистецтва  (виготовлення сувенірів).

4. Бодіарт на  обличчі

5. Аеродизайн (вироби з надувних кульок)

6. Парад дитячого транспорту (задекоруйте свій транспорт: візочки, велосипеди, самокати  та інши види дитячого транспорту)

7. Конкурс малюнків на асфальті «Намалюй барвисту Україну»

8. Святковий концерт до Дня Незалежності «Моя країна - єдина» (с. Мошни)

9. Виїздна торгівля.

 


Шановні жителі громади!

Запрошуємо Вас на спільне богослужіння свята Преображення Господнього, яке відбудеться 19 серпня о 13.00 годині по вулиці Єдності де закладений Хрест під будівництво храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського Патріархату. На спільній молитві відбудеться освячення води і фруктів.

 

 

 


З метою інформування Черкаський районний цент зайнятості пропонує  скористатись можливістю безкоштовного отримання ваучера, який надає право оплати здобуття другої професії або підвищення кваліфікації. Особи, які старше 45 років та мають страховий стаж не менше 15 років, учасники АТО можуть пройти навчання за професіями відповідно затвердженого переліку, а також самостійно обрати форму та місце навчання. Оплата ваучерів здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. У разі, коли вартість навчання в навчальному закладі перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець здійснює оплату різниці вартості навчання.

За детальною інформацією звертатись в Черкаський районний центр зайнятості, пров. Чалова, 17 м. Черкаси, тел. (0472) 71-18-13.

Навчальні заклади Черкаської області


Звертаємо Вашу увагу на те, що 30.08.2017 - останній день подачі  заяв  для отримання частини невикористаної субсидії в грошовому еквіваленті вартості.

Нагадуємо, що для отримання частини невикористаної субсидії одержувач субсидії особисто повинен подати відповідну заяву про повернення коштів та надати реквізити банку та рахунку для соціальних виплат до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Білозірської сільської ради.

 

 


На Черкащині стартував пілотний проект МОП з подолання незадекларованої праціШановні віряни!

Запрошуємо вас розділити з нами радість цих свят, прийти на освячення верби у вербну суботу 8 квітня 2017 року о 17:00. І освячення Пасхи 16 квітня 2017 року о 6:00 ранку, які відбудуться по вулиці Єдності.

З повагою до вас настоятель парафії «Покрови Пресвятої Богородиці» УПЦ Київського Патріархату с. Білозір’я о. Іван Сідельник.

 

 

 


 

Шановні громадяни!

30.03.2017 року, з 09.00 до 12.00 год., в приміщенні Білозірської сільської ради, буде проводитися прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі по питанню пенсійного забезпечення жителів с.Білозір’я та смт.Ірдинь.

 

 

 


Шановні жителі громади!

Запрошуємо всіх бажаючих на урочисту зустріч та святковий концерт, присвячений Міжнародному Жіночому Дню 08 Березня, який відбудеться 05 березня 2017 року, о 14:00 год, в Будинку культури с. Білозір’я.

Підвіз жителів громади здійснюватиметься о 12.30 год від зупинки «Шкільна» смт. Ірдинь, 13.30 год. від зупинки «Броди» с. Білозір’я та у зворотному напрямку о 16.00 год. Від Центру культури і дозвілля.


Шановні громадяни!

02.03.2017 року, з 09.00 до 12.00 год., в приміщенні Білозірської сільської ради, буде проводитися прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі по питанню пенсійного забезпечення жителів с.Білозір’я та смт.Ірдинь.

 

 


Святкування народного гуляння "Масляна"

ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду

Всеукраїнська соціальна програма для населення

Конкурс на заміщення посади

Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради розпочинає зимові свята

Оголошення конкурсу, відходи

Оголошується конкурс на оренду нежитлового приміщення

Пілотний проект реєстрації шлюбів протягом доби

Конкурс на оренду нежитлового приміщення

Оренда приміщення

Про участь у проведенні експерименту

Оренда площі

Відділ з питань організації надання адміністративних послуг

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь