Білозірська громада

Черкаська область, Черкаський район

Оголошення


 


Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради оголошує конкурс на оренду нежитлового приміщення площею  30,3 м2  під розміщення  офісного приміщення з щомісячною орендною платою  при орендній ставці  20%.

Документи  подавати  до  19 березня 2020 р. Звертатися за адресою: с.Білозір’я, вул. Незалежності  243,Черкаський район. Тел..30-13-22

19.02.2020 


Аграрний реєстр: мобільні групи операторів їдуть до пілотних областей

5 лютого розпочнуться виїзди мобільних груп операторів в ОТГ Черкаської, Київської, Одеської, Львівської, Волинської та Миколаївської областей для допомоги у внесенні відомостей про агровиробників у Державний аграрний реєстр.  

Оператори допомагатимуть аграріям вносити відомості про себе в систему  та збиратимуть відгуки про її функціонал та роботу. Під час реєстрації будуть присутні представники системи Безоплатної правової допомоги, які надаватимуть консультації з правових питань охочим стати учасником Реєстру, а також представники Держгеокадастру, які консультуватимуть із земельних питань.

Аграрний реєстр надаватиме низку послуг для аграріїв. На пілотному етапі, у своєму онлайн-кабінеті аграрій зможе слідкувати за інформацією про себе, отримавши інформацію з чотирьох реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин.

Після внесення до реєстру, учасники зможуть подавати заявки на виправлення помилок та реєстрацію земельних ділянок в кадастрі. Зокрема, спеціалісти Держгеокадастру будуть здійснювати опрацювання заявок на виправлення помилок та реєстрацію ділянок із використанням можливостей камеральних робіт та на основі архівної документації із землеустрою. 

Зареєстровані агровиробники також матимуть прямий доступ до актуальної інформації щодо програм державної підтримки та можливостей щодо їхнього використання. 

Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального кваліфікованого електронного підпису (КЕП). У разі відсутності КЕП його можна зробити самостійно, або це допоможе зробити оператор під час реєстрації (у випадку наявності рахунку в ПриватБанк, для цього необхідно також взяти з собою флешку). Реєстрація та користування Реєстром безкоштовні.  

Довідково: Державний аграрний реєстр  – електронний майданчик, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною. За допомогою Аграрного реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми таргетованої державної підтримки й оцінювати їх ефективність.

Ознайомитися з планом роботи мобільних команд операторів можна за посиланням: https://bit.ly/3b6F9ol

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна з 5 лютого за посиланням: www.ar.gov.ua

Покрокова інструкція для реєстрації доступна у відео: https://bit.ly/31c7h5chttps://bit.ly/2tczqfR

 


Згідно з рішенням виконавчого комітету Білозірської сільської ради від 24.01.2020 р. № 17 оголошується конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в с. Білозір’я, вул.Незалежності, 168, каб. № 5, 25 лютого 2020 р. о 11 годині каб. № 5, Необхідну інформацію для участі в конкурсі можна отримати за адресою с. Білозір’я вул. Незалежності, 168 каб. № 5 тел. 301-324

24.01.2020р


 

ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БІЛОЗІРСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.» ЗАПРОШУЄ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ:

• ВЧИТЕЛЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ;
• ВИХОВАТЕЛЯ ПО СУПРОВОДУ ДІТЕЙ В ШКІЛЬНОМУ АВТОБУСІ - 0,5 ставки.

ЗА ДОВІДКАМИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА тел. (0472) 300-240
E-mail: bilozir2015@ukr.net


 


 

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 1. Планована діяльність

Державне підприємство «Черкаське військове лісництво» здійснює спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування та санітарних рубок.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності

Планована діяльність здійснюється на території лісового фонду Державного підприємства «Черкаське військове лісництво» Міністерства оборони України, яке включає 3 лісових урочища - «Руська поляна», «Черкаський бір» та «Білозірська дача». Лісові масиви розташовані в межах Черкаського району Черкаської області на територіях Білозірської, Руськополянської сільських об’єднаних територіальних громад та Дубіївської сільської ради.

Площа лісового фонду Державного підприємства «Черкаське військове лісництво» складає 4892,7 га, з яких 4327,4 га- вкрита лісовою рослинністю. Загальний запас деревостанів - 1167,06 тис.м3, у тому числі 93,22 тис.м3 - стиглі і перестійні деревостани.

Щорічний обсяг рубок головного користування запроектовано 7,56 тис, м3. на площі 29,9 га., що представлена рекреаційно-оздоровчими лісами. Щорічний обсяг рубок формування та оздоровлення лісів запроектовано 3.74 тис, м3 на площі 303,8 га, в тому числі: рубки догляду - 1.89 тис, м3 на площі 100,7 га., вибіркові санітарні рубки - 1.85 тис, м3 на площі 203 Л га. Крім того, запроектовано очищення від захаращеності на площі 13,7 га із загальним запасом деревини 0.15 тис, м3.

(потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

 1. Суб’єкт господарювання

Державне підприємство «Черкаське військове лісництво»

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРГІОУ або прізвище, ім’я та по батькові

код ЄДРПОУ 07676212

фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код

або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від
прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це
відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті),

20701, Черкаська область, м. Сміла, абонентська скринька 51

тел.104733) 2-06-86

місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця

 

(поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство енергетики та захисту довкілля України,

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа) 03035 їм. Київ, вул. Митрополита Василя Лнпківського, 35, Відділ оцінки впливу на довкілля, тел./факс. (044) 206-31-15, 206-31-64 e-mail: m.shimkus@menr.gov.ua. Начальник відділу оцінки впливу на довкілля Шимкус Марина Олександрівна.

 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Відповідно до законодавства рішенням про провадження планованої діяльності будуть спеціальні дозволи на використання лісових ресурсів - лісорубні квитки.

(вид рішення відповідно до частими першої статті 11 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”)

Які видаються Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства на підставі наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України про затвердження розрахункової лісосіки рубок головного користування на період 2020 і наступні роки (в частині проведення рубок головного користування).

(орган, до повноважень якого належить прийняття такого рішення)

 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обгрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться 27 січня 2020 року, о 10 год. 00 хв.

за адресою: Черкаська обл., Черкаський p-п., с. Білозір'я, вул. Незалежності, буд. 243, Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради

Громадські слухання (другі) відбудуться не передбачаються

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство енергетики та захисту довкілля України,

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа) 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Відділ оцінки впливу на довкілля, тел./факс. (044) 206-31-15, 206-31-64 e-mail: m.shiinkus@menr.gov.ua. Начальник відділу оцінки впливу на довкілля Шимкус Марина Олександрівна.

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля України,

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа) 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Відділ оцінки впливу на довкілля, тел./факс. (044) 206-31-15, 206-31-64 e-mail: m.shimkus@menr.gov.ua. Начальник відділу оцінки впливу на довкілля Шимкус Марина Олександрівна.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:

Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради. Черкаська обл..
Черкаський р-н., с. Білозір'я, вул. Незалежності, буд. 243, з 20.12.2019 р.
контактна особа Пишний Микола Павлович, тел. (0472) 30-13-24

Черкаська районна державна адміністрація, Черкаська обл.. Черкаський р-и.,
м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, 157, з 20.12.2019 р.
контактна особа Шумська Тетяна Анатоліївна, тел. (0472) 64-12-80

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість
може ознайомитися з документами, контактна особа)

 


ОГОЛОШЕННЯ

 

Черкаська дирекція Укрпошти прийняла рішення щодо користування корпоративним телефоном у всіх відділеннях області, у тому числі і у відділенні села Білозір’я.

Новий номер телефону – 050 400 87 64.

 


 


 

Громадське обговорення про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту.

22 березня 2019 року в приміщенні Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради відбудуться громадські обговорення щодо співробітництва територіальних громад у формі реалізації спільного проекту - «Пожежна безпека на території об’єднаних територіальних громад Черкаської області», між Білозірською та Стапанківською об’єднаними територіальними громадами

22.02.2019


Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на оренду нежитлового приміщення площею  28,5 м2  з щомісячною орендною платою  при орендній ставці 15%.

Звертатися за адресою:.с.Білозір'я, вул. Ткаченка  35, Черкаський район.

тел. 319-320.

11.02.2019р


Пропонуються доповнення та зміни до стратегії розвитку Білозірської сільської ради на період 2017-2025 роки  а саме : в п.2 стратегічних цілей «Формування та розвиток сильної місцевої громади» доповнено операційною ціллю  п.2.4 «підвищення рівня згуртованості в громаді» та завданням 

- 2.4.1 Створення умов та стимулів взаємодії громадян для спільного вирішення проблемних питань

- 2.5.1 Проведення культурно-масових заходів 

- 2.6.1 Запровадження громадського бюджету

- 2.7.1  Надання підтримки створення та подальшій роботі громадських організацій

 


УВАГА! Перший велопробіг! 


ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БІЛОЗІРСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.» ЗАПРОШУЄ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ:

 

 • ЕЛЕКТРИКА;
 • РОБІТНИКА З КОМПЛЕКСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД.
 •  

ЗА ДОВІДКАМИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА тел. (0472) 300-240

E-mail: bilozir2015@ukr.net


 


 

 

 


 


Шановні жителі та гості громади!

Запрошуємо вас 7 жовтня відвідати Другі спортивні змагання між об’єднаними територіальними громадами Черкащини на Кубок народного депутата України Сергія Ярославовича Рудика.

Урочисте відкриття змагань о 09.30 год. на стадіоні ГО «Зоря» села Білозір’я.

У програмі змагань: дартс, гирьовий спорт, армспорт, перетягування канату, настільний теніс, шахи і шашки, футзал.

Прийдіть! Підтримайте спортсменів громади!


 ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БІЛОЗІРСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.» ЗАПРОШУЄ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ ВОДІЯ ШКІЛЬНОГО АВТОБУСА.

ЗА ДОВІДКАМИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА тел. (0472) 300-240

E-mail: bilozir2015@ukr.net


Виконавчий комітет Білозірської сільської ради оголошує конкурс на оренду нежитлового приміщення Білозірської сільської ради площею 2м2  під розміщення  кавової машини з щомісячною орендною платою при орендній ставці 20 %.

Документи подавати до 25 вересня 2018 р. Звертатися за адресою:с.Білозір’я, вул. Незалежності  243,Черкаський район. Тел.30-13-22


ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

17 серпня 2018 року в смт.Ірдинь (в приміщенні ЦНАП)

спеціалістами Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості буде здійснюватися

виїзний прийом громадян з питань:

- інформаційно-консультативних послуг щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів;

- пошуку роботи через портал державної служби зайнятості "Труд" та інших сайтів з пошуку    роботи;

- резервування часу у спеціалістів центрів зайнятості через сервіс "Електронна черга";

- надання профорієнтаційних послуг,  у тому числі, із застосуванням психодіагностичних методик.

Час прийому з 10.00 до 13.00

Телефон для довідок 71-18-13.
01 грудня в БК о 16.00 год. відбудеться концерт за участю народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Поляни» (с. Руська Поляна).
Запрошуємо всіх жителів та гостів Білозірської ОТГ.


Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради оголошує конкурс на оренду нежитлового приміщення площею  9,3 м2  під розміщення  перукарні  з щомісячною орендною платою  при орендній ставці 12 %.

Документи  подавати  до  1 грудня 2017 р. Звертатися за адресою:.с.Білозір’я, вул. Незалежності  243,Черкаський район. Тел..30-13-22

 

 


Білозірський центр культури і дозвілля оголошує конкурс на оренду нежитлового приміщення площею  14,4 м2 під розміщення  офісного приміщення  з щомісячною орендною платою  при орендній ставці 20 %.

Документи  подавати  до  20 березня 2016р. Звертатися за адресою:.с.Білозір'я, вул. Незалежності  243,Черкаський район. Тел..30-13-22


Шановні жителі БІЛОЗІРСЬКОЇ ОТГ!

31 жовтня – 02 листопада 2017 року відбудуться командно-штабні навчання на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області    у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

 Під час навчань будуть відпрацьовуватись дії населення в разі виникнення надзвичайної ситуації на території в/ч А 3177 де зберігаються боєприпаси.

В разі отримання Вами сигналу «Увага Всім» через місцеве радіомовлення, засоби телефонного зв’язку, шляхом подання тривоги частим боєм церковного дзвону та сигналами транспортних засобів, шляхом оповіщення через відповідальних осіб, просимо діяти у відповідності до пам’ятки населенню розміщеної нижче, при цьому нагадуємо що це НАВЧАЛЬНА ТРИВОГА.


 


Учасникам бойових дій та інвалідам війни виділяється ділянка 0,12 га для ведення садівництва, надаються пільги по вивезенню твердих та рідких побутових відходів.

 

 

 

 

 

 

 


Запрошуємо

жителів Білозірської ОТГ та гостей до відзначення Дня Незалежності України та Дня села

24 серпня 2017 року

з 10.00 до 22.00

До вашої уваги пропонуємо:

1. Урочисте відкриття  та проведення спортивних змагань на кубок сільського голови Білозірської ОТГ між об’єднаними територіальними громадами Черкащини. (змагання із міні-футболу, настільного тенісу, армспорту, гирьового спорту, перетягування канату, дартсу, шахів та шашок).

2. Дитячі атракціони (гірки, батути, рибалка, джампінг)

3. Майстер – класи з декоративно – прикладного мистецтва  (виготовлення сувенірів).

4. Бодіарт на  обличчі

5. Аеродизайн (вироби з надувних кульок)

6. Парад дитячого транспорту (задекоруйте свій транспорт: візочки, велосипеди, самокати  та інши види дитячого транспорту)

7. Конкурс малюнків на асфальті «Намалюй барвисту Україну»

8. Святковий концерт до Дня Незалежності «Моя країна - єдина» (с. Мошни)

9. Виїздна торгівля.

 


Шановні жителі громади!

Запрошуємо Вас на спільне богослужіння свята Преображення Господнього, яке відбудеться 19 серпня о 13.00 годині по вулиці Єдності де закладений Хрест під будівництво храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського Патріархату. На спільній молитві відбудеться освячення води і фруктів.

 

 

 


З метою інформування Черкаський районний цент зайнятості пропонує  скористатись можливістю безкоштовного отримання ваучера, який надає право оплати здобуття другої професії або підвищення кваліфікації. Особи, які старше 45 років та мають страховий стаж не менше 15 років, учасники АТО можуть пройти навчання за професіями відповідно затвердженого переліку, а також самостійно обрати форму та місце навчання. Оплата ваучерів здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. У разі, коли вартість навчання в навчальному закладі перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець здійснює оплату різниці вартості навчання.

За детальною інформацією звертатись в Черкаський районний центр зайнятості, пров. Чалова, 17 м. Черкаси, тел. (0472) 71-18-13.

Навчальні заклади Черкаської області


Звертаємо Вашу увагу на те, що 30.08.2017 - останній день подачі  заяв  для отримання частини невикористаної субсидії в грошовому еквіваленті вартості.

Нагадуємо, що для отримання частини невикористаної субсидії одержувач субсидії особисто повинен подати відповідну заяву про повернення коштів та надати реквізити банку та рахунку для соціальних виплат до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Білозірської сільської ради.

 

 


На Черкащині стартував пілотний проект МОП з подолання незадекларованої праціШановні віряни!

Запрошуємо вас розділити з нами радість цих свят, прийти на освячення верби у вербну суботу 8 квітня 2017 року о 17:00. І освячення Пасхи 16 квітня 2017 року о 6:00 ранку, які відбудуться по вулиці Єдності.

З повагою до вас настоятель парафії «Покрови Пресвятої Богородиці» УПЦ Київського Патріархату с. Білозір’я о. Іван Сідельник.

 

 

 


 

Шановні громадяни!

30.03.2017 року, з 09.00 до 12.00 год., в приміщенні Білозірської сільської ради, буде проводитися прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі по питанню пенсійного забезпечення жителів с.Білозір’я та смт.Ірдинь.

 

 

 


Шановні жителі громади!

Запрошуємо всіх бажаючих на урочисту зустріч та святковий концерт, присвячений Міжнародному Жіночому Дню 08 Березня, який відбудеться 05 березня 2017 року, о 14:00 год, в Будинку культури с. Білозір’я.

Підвіз жителів громади здійснюватиметься о 12.30 год від зупинки «Шкільна» смт. Ірдинь, 13.30 год. від зупинки «Броди» с. Білозір’я та у зворотному напрямку о 16.00 год. Від Центру культури і дозвілля.


Шановні громадяни!

02.03.2017 року, з 09.00 до 12.00 год., в приміщенні Білозірської сільської ради, буде проводитися прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі по питанню пенсійного забезпечення жителів с.Білозір’я та смт.Ірдинь.

 

 


Святкування народного гуляння "Масляна"

ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду

Всеукраїнська соціальна програма для населення

Конкурс на заміщення посади

Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради розпочинає зимові свята

Оголошення конкурсу, відходи

Оголошується конкурс на оренду нежитлового приміщення

Пілотний проект реєстрації шлюбів протягом доби

Конкурс на оренду нежитлового приміщення

Оренда приміщення

Про участь у проведенні експерименту

Оренда площі

Відділ з питань організації надання адміністративних послуг

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь