Пенсійний фонд

Шановні пенсіонери та відвідувачі Пенсійного фонду!

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області повідомляє, що

у відділі обслуговування громадян № 3, за адресою: м. Черкаси, вул. Вернигори, 17 змінився графік прийому.

Прийом проводиться без перерви на обід:

понеділок - п’ятниця з 8:00 до 17:00

Звертаємо вашу увагу, що прийом відбувається як за попереднім записом, так і у день прийому в порядку черговості.

Телефони для довідок та попереднього запису на прийом:

63-17-33; 63-19-90.

Головне управління Фонду в області нагадує, що прийом відвідувачів у всіх сервісних центрах області розпочинається о 10.00 і триває до 19.00 (у п’ятницю – до 17.45) без перерви на обід.

Зміни пов’язані з продовженням на території України карантину до 31 серпня цього року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Фахівці головного управління Фонду також надають кваліфіковані консультації, зокрема, щодо можливості вирішення питань в онлайн-режимі через вебпортал електронних послуг (portal.pfu.gov.ua) та відповідають на дзвінки, що надходять на телефони «гарячих ліній» сервісних центрів (https://www.pfu.gov.ua/ck/golovne-upravlinnya-pensijnogo-fondu-ukrayiny-v-cherkaskij-oblasti/) або головного управління Фонду в області:

(0472) 36 08 01 – для цивільних пенсіонерів;

(0472) 54 43 55 – для пенсіонерів силових структур.

Пенсійний фонд інформує про зміну графіку роботи сервісних центрів

На час карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2 графік прийому громадян у сервісних центрах Пенсійного фонду області змінено

Сервісні центри, відповідно до постанови Уряду № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», прийматимуть громадян із понеділка по четвер із 10.00 до 19.00, а в п’ятницю – із 10.00 до 17.45 без перерви на обід.

Просимо поставитися з розумінням до змін.