Черкаський район, Черкаська область

Перелік завдань та заходів Білозірської сільської ради на 2016 рік

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 199 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» відділом економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради розроблено та подано до Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації пропозиції до переліку об’єктів та заходів, фінансування яких у 2016 році пропонується здійснювати за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Білозірської сільської ради:

Перелік завдань та заходів Білозірської сільської ради  на 2016 рік , які пропонуються до фінансування у 2016 році за рахунок субвенції

№ п/п

Завдання, заходи та показники Програми економічного і соціального розвитку Білозірської сільської ради на 2016 рік

Термін виконання

Очікуваний результат

1

Придбання комп’ютерної техніки для забезпечення роботи структурних підрозділів об’єднаної Білозірської територіальної громади.

до 2017

- забезпечення якісної роботи структурних підрозділів об’єднаної територіальної громади

2

Придбання офісних меблів для забезпечення роботи структурних підрозділів об’єднаної Білозірської територіальної громади.

до 2017

- покращення умов для надання послуг споживачам та забезпечення поліпшення умов праці та більш продуктивну роботу працівників територіальної  громади;

- оновлення матеріальної бази.

3

Капітальний ремонт адмінприміщення для розміщення єдиного вікна подання електронної звітності та створення ЦНАП, придбання обладнання сучасних систем комунікаційних мереж бази даних.

до 2017

• організація обслуговування за принципом «єдиного вікна»;
  • забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій у сфері надання адміністративних послуг;
  • виконання стандартизованих та спрощених процедур для отримання замовленої адмінпослуги;
  • зменшення часу, необхідного для відвідування виконавчих органів, причетних до підготовки та надання документів реєстраційного та погоджувального характеру;

зручний для споживачів адміністративних послуг режим роботи Центра адмінпослуг.

4

Оновлення матеріально-технічної бази комунального підприємства Білозірської сільської ради, закупівля транспортних засобів спеціального призначення.

до 2017

- зміцнення  матеріально-технічної бази комунального підприємства;

- розширення спектру ЖКГ послуг;

- забезпечення економічної ефективності КП через розширення абонентської бази та збільшення користувачів послуг;

- покращення стану благоустрою села;

- отримання сировини для опалення.

5

Капітальний ремонт доріг комунальної власності  с. Білозір’я та смт. Ірдинь та доріг державного значення.

- покращення якості доріг в Білозірській ОТГ;

- залучення перевізників на ринок пасажирських перевезень;

- економія палива та витрат на обслуговування транспортних засобів.

6

Реконструкція мережі вуличного освітлення с. Білозір’я та смт. Ірдинь.

до 2017

- організація  ефективного  управління  у  сфері  виробництва  і  надання  послуг  з  обслуговування, утримання  та  ремонту  мереж  зовнішнього  освітлення;

- збільшення кількості годин освітлення в нічний час;

- освітлення вулиць відповідно до вимог санітарних норм;

- покращення дорожньо-транспортної та криміногенної ситуації.

7

Реконструкція, переобладнання та капітальний ремонт будівель закладів освіти та охорони здоров’я.

до 2017

-  поліпшення матеріально технічної бази навчальних закладів;

-  впровадження заходів енергозбереження;

- формування засад здорового способу життя та зменшення рівня захворюваності учнів і вихованців.

8

Реконструкція та перепрофілювання  будівлі закладу освіти  під житло для медичних працівників

до 2017

- залучення медпрацівників до сільської місцевості.

9

Поступове впровадження заходів з енергозбереження згідно «Програми енергозбереження та енергоефективності Білозірської сільської ради на 2016-2020 роки» . Будівництво, реконструкція, перепрофілювання приміщень під котельні, топочні закладів охорони здоров’я та освіти з встановленням енергозберігаючих котлів.

до 2017

- забезпечення державної політики у сфері енергозбереження;

- вдосконалення системи управління енергозбереженням, спрямованої на підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній та комунальній сферах, формування у населення світогляду, орієнтованого на енергозбереження, отримання енергозберігаючого, соціального та економічного ефекту.

10

Будівництво споруд для очищення побутових стічних вод смт. Ірдинь.

до 2017

- покращення екологічного та санітарного стану навколишнього середовища.