Перший випускний «Прощавай, садок дитячий!»

24-26 травня 2016 року у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) загального типу розвитку «Червона шапочка» с.Білозр’я відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Вісімдесят дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. Кіноальманах показав хроніку життя дітей від перших днів перебування у дитячому садку до закінчення. Відбулися зустрічі із казковими героями, «Буквариком» .

Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці,батьки, вчителі, гості.

На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідувача Думанецької Любові Василівни та подарунки від голови Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимира Павловича Міцука.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!