Черкаський район, Черкаська область

ШЛЮБ ЗА ДОБУ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року N 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», з метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, Міністерством юстиції України прийнято наказ № 2247/5 від 22.07.2016 «Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу».
Дана послуга Міністерства юстиції України надає можливість зареєструвати шлюб швидко і зручно, без попередньої реєстрації і відвідувань відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Реєстрація шлюбу відбувається в день звернення або в інший зручний для молодят день.
За неповний рік роботи даного проекту він набув надзвичайної популярності серед населення та постійно розширював свою географію. Сьогодні до даного проекту залучені такі міста: Київ, Львів, Одеса, Херсон, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Вінниця, Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Кам’янець-Подільський, Рівне, Житомир, Харків, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль, Чернігів, Кривий Ріг, Бахмут, Запоріжжя, Біла Церква, Бориспіль, Кропивницький, Станиця Луганська, Білгород-Дністровський, Полтава, Кременчуг, Чугуїв, Хмельницький, Черкаси, Хотин та село Кам’яниця Ужгородського району Закарпатської області.
Отже нині шлюб за добу діє по всій Україні. Серед міст, що долучилися до пілоту і центр нашої області – місто Черкаси.
Завдяки пілотному проекту «Шлюб за добу» закохані можуть зареєструвати свої стосунки швидко та зручно, не витрачаючи при цьому час не тривале очікування.