Черкаський район, Черкаська область

Прапор Білозірської сільської ради

ОПИС ПРАПОРА

У прямокутному полотнищі з співвідношенням сторін 2:3 (ширина до довжини) три діагональні рівновеликі смуги з верхнього древкового кута в нижній кінцевий: середня біла, на якій натурального кольору осетер в перев’яз вправо, крайні — блакитні з зображенням на кожній по одній квітці натурального кольору водяної лілії (лататті).

Додаток: еталонний повнокольоровий малюнок прапора Білозірської сільради (пропорційно зменшений).

Вексилологічний опис і прикладене до нього повнокольорове масштабно зменшене зображення прапора затверджені 57-ю сесією Білозірської сільської ради VI-го скликання 22 листопада 2013 року.

Рішення № 57-10/VI от 22.11.2013 р.

Прапор склав і описав геральдист Черкаського обласного геральдичного товариства Толкушин Олег Геннадійович, зобразив Олексенко Віктор Андрійович.

ПОЯСНЕННЯ СИМВОЛІКИ

Прапор, як і інші офіційні символи, вторинні стосовно герба. Тому кольори і символи прапора наочно відображають головні ідеї останнього. Разом з тим прапор є самостійним офіційним символом Білозірської сільської ради, тому він має свої особливості відображення кольорів і символів, іншу композицію їхнього розміщення. Відома давня вексилологічна символіка населеного пункту: полотнище діагонально розділене на три рівновеликі частини — синю, білу і синю, на середній білій смузі зображення осетра. Сучасний прапор Білозір’я повторює символіку давнього вексилологічного знака з урахуванням основних тинктур і фігур, зображених у щиті сучасного герба.