Про припинення пільг інвалідам по зору I, II груп

У зв’язку з відсутністю коштів у районному бюджеті на відшкодування витрат для надання 50 % пільги інвалідам 1-2 груп по зору на тверде паливо, теплопостачання, природний газ та електроенергію та на виконання  постанови КМУ від 27.04.2016 № 319 „Про внесення змін до деяких постанов КМУ”, якою внесені зміни до „Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” про призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива без урахування пільг управління праці та соціального захисту населення  інформує, що  надані 50 % пільги   інвалідам 1-2 груп по зору на тверде паливо, теплопостачання, природний газ та електроенергію з 1 травня 2016 року відшкодовуватися із районного бюджету не будуть.

На далі, для зазначеної категорії громадян, буде застосовуватися державна програма житлових субсидій, яка фінансується за рахунок коштів державного бюджету.