Черкаський район, Черкаська область

Розроблена програма — енергозбереження та енергоефективності

Відділом економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради розроблена «Програма енергозбереження та енергоефективності Білозірської сільської ради на 2016-2020 роки», затверджена рішенням сесії Білозірської сільської ради від 15 березня  2016р. №12-3/VII.

Пріоритетними напрямами Програми є запровадження енергоефективних заходів та технологій, які якнайшвидше забезпечать ефективне використання і економію паливно-енергетичних ресурсів.

Програма містить перелік основних заходів та план дій, виконання яких спрямоване на забезпечення реалізації в Білозірській сільській раді державної політики у сфері енергозбереження, вдосконалення системи управління енергозбереженням, спрямованої на підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній та комунальній сферах, формування у населення світогляду, орієнтованого на енергозбереження, отримання енергозберігаючого, соціального та економічного ефекту.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься  на основі залучення коштів державного фонду регіонального розвитку, коштів місцевого бюджету, власних коштів суб’єктів господарювання, населення, інвестиційних коштів та коштів з інших позабюджетних джерел.