Черкаський район, Черкаська область

Розроблено план соціально-економічного розвитку

Відповідно до розробленої Мінрегіоном типової структури розроблено План соціально-економічного розвитку Білозірської сільської ради на 2016 рік, який затверджений на сесії сільської ради №13-12/VII від 25.03.2016 року.

План розроблено з метою висвітлення єдиної політики розвитку сільської об’єднаної територіальної громади у 2016 році, реалізації пріоритетів, які б забезпечили зростання добробуту і підвищення якості життя населення об’єднаної громади за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності, як основи для збалансованого зростання стандартів та показників економічного розвитку.

Відповідно до результатів соціально - економічного розвитку, наявних проблем та нагальних потреб територіальної громади, можливостей сільського бюджету на 2016 рік, визначено цілі, пріоритети та завдання соціальної й економічної політики та розроблено основні заходи щодо їх реалізації.