Білозірська громада
Черкаський район, Черкаська область

Соціальний захист


 

   До уваги користувачів субсидій!!!!

В Україні створено Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій на базі держпідприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

Фахівці цього центру перевірили реквізити персональних даних усіх отримувачів житлових субсидій. Домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, чиї персональні дані не відповідають вимогам законодавства,  розрахунок субсидії буде заблоковано. Зокрема, всім домогосподарствам, де є діти віком від 14 років.

Згідно з ч.2 статті 21 закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Отож усі отримувачі житлової субсидії, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають донести ПАСПОРТНІ ДАНІ та ідентифікаційний код до 30 квітня 2018 р. у відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Білозірської сільської ради.

За відсутності таких даних призначення житлової субсидії вам заблокують, що унеможливить розрахунок субсидії починаючи з травня 2018 р.


 Розрахунок "зимових" субсидій: нові правила нарахування

Питання отримання житлово-комунальних субсидій  залишається одним із найбільш обговорюваних та актуальних питань в селі, а особливо з наближенням холодів. Адже більше двох тисяч домогосподарств в Білозір’ї користується субсидією...

 


Реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю


Подовження терміну подачі заяв на монетизацію субсидій


На даний момент ще відбувається призначення субсидій на неопалювальний період. Після проведення відповідного розрахунку субсидій, у разі, якщо розмір субсидії становитиме 0,00 грн., дію пільг на неопалювальний період буде автоматично відновлено.

Підприємствами-надавачами послуг буде проведено перерахунок та відновлено дію пільгових знижок з місяця припинення дії субсидії.

 


Уряд визначив граничний розмір грошової допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

Як скористатися можливістю санаторно-курортного лікування за новими правилами

Уряд змінив механізм забезпечення людей з порушенням зору технічними засобами реабілітації

Звіт відділу соціального захисту населення

Парламент підтримав надання статусу учасника бойових дій постраждалим на Майдані

Звіт відділу соціального захисту населення

Звіт відділу соціального захисту населення

Уряд наблизив соціальні нормативи до реального споживання послуг

Звіт відділу соціального захисту населення

За що можуть забрати субсидію в 2017-му: українців чекає новий закон і перерахунок "знижки"

Звіт відділу соціального захисту населення


Про припинення пільг інвалідам по зору I, II груп

     У зв’язку з відсутністю коштів у районному бюджеті на відшкодування витрат для надання 50 % пільги інвалідам 1-2 груп по зору на тверде паливо, теплопостачання, природний газ та електроенергію та на виконання  постанови КМУ від 27.04.2016 № 319 „Про внесення змін до деяких постанов КМУ”, якою внесені зміни до „Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, Читати далі


Кабмін скасував пільги одержувачам субсидій

      Кабінет Міністрів України скасував нарахування пільг для одержувача субсидій на житлово-комунальні послуги. Про це йдеться в постанові Кабміну №319 від 27 квітня, опубліковане на сайті уряду.Читати далі


Відділом «Праці та соціального захисту населення» будуть надаватись види послуг

      З 25.04.2016 року відділом  «Праці та соціального захисту населення» Білозірської сільської ради будуть надаватись наступні види послуг, а саме:Читати далі


Соціальні норми і нормативи житла для надання субсидій

     Соціальна норма житла для надання субсидійЧитати далі