Черкаський район, Черкаська область

Свято останнього дзвінка

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Сьогодні пролунав останній шкільний дзвінок і для учнів Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІст.№1. Свято радісне і водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду – чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для випускників. Завершилося миле, безтурботне дитинство, попереду – доросле самостійне життя з його  тривогами, радощами.

На святі були присутні працівники структурного підрозділу з питань освіти та охорон здоров’я Білозірської сільської ради Бас Л.І., Валантирець Н.В., Чорна С.А. З вітальним словом виступала Валантирець Н.В.