Білозірська громада
Черкаський район, Черкаська область

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області

Е-mail : tercentr_bilozir@ukr.net

Шевченківськими шляхами

Як швидко плине час… Ось і закінчується навчальний рік в Університеті ІІІ віку двох факультетів «Психологія» і «Вокальний акапельний спів» КЗ «Центр надання соціальних послуг Білозірської сільської ради»...

Заповітною мрією цих людей було побувати на землі, де народився Тарас Шевченко. Відповідно до плану роботи відділення денного перебування, 8 червня 2018 року за сприянням Білозірської сільської академії футболу для дітей та юнацтва Черкаської області: наданим комфортним автобусом, вирушили в подорож на батьківщину Тараса Шевченка — село Моринці, де народився геній, село  Шевченкове – де пройшло його дитинство, село Будище (маєток Енґельґардтів),  де Шевченко служив у пана козачком… З великим захопленням слухали всі розповіді екскурсоводів.

Споглядаючи на історичне минуле, зазвучали авторські вірші Віри Яківни Запорожець про Кобзаря.

Заповідник є духовною субстанцією українців та шанувальників українства. Все на цій землі особливе, чаруюче і неповторне. Хто вперше доторкнеться до її краси, той одразу відчує трепет животворящої сили, її таємничість і чистоту…

Враження та позитив зібрали не тільки в свої серця, а й залишили на плівці режисера-аматора Олександра Євгеновича Мигуна, на сторінках музейної книги – відгуків.

Слова вдячності від майбутніх випускників Університету ІІІ віку линуть добродіям Білозірськох сільської академії футболу для дітей та юнацтва Черкаської області.

  


Семінар-тренінг з учасниками АТО та членами їх сімей

Для більшості з нас є життя ДО і ПІСЛЯ… ДО того, як війна увійшла у наш дім, і ПІСЛЯ…

З метою збереження миру і злагоди та запобігання конфліктів у сім’ях наших воїнів Білозірської ОТГ, 5 жовтня 2017 року начальник відділу організаційно-правової роботи Черкаського ОЦСССДМ Людмила Пона та представник ГО «Центр допомоги учасникам АТО» Євгеній провели семінар-тренінг для учасників АТО та членів їх сімей...

 


Дорогі наші ветерани, люди похилого віку!

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї громади та держави.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Вже, мабуть, стає доброю традицією, що небайдужі підприємці нашої громади надають благодійну допомогу з нагоди відзначення Міжнародного дня похилого віку, а саме: Собко Анатолію Олексійович, Плодистий Анатолій Іванович та Барабан Любов Іванівна, Хоменко Олена Михайлівна, Войтко В’ячеслав Миколайович, Буйновська Галина Миколаївна, Лозумірська Тетяна Олександрівна.

Висловлюємо слова вдячності і побажання міцного здоров’я, щастя і благополуччя, фінансового достатку й душевної рівноваги.

 


Підсумки роботи у І півріччі 2017 року у Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації

Сьогодні в Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації відбулося розширене засідання колегії з порядком денним «Про підсумки роботи Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, підпорядкованих установ у І півріччі 2017 року та пріоритетні завдання на ІІ півріччя 2017 року»...

 

 

 

 


Чорнобильські дзвони

Наближається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також посилення уваги суспільства до проблем подолання наслідків цієї техногенної катастрофи та на підтримку ініціатив громадськості 25 квітня представниками Білозірської сільської ради, першим заступником сільського голови Пишним М.П та директором Терцентру Білозірської сільської ради Вірою І.І., було розвезено продуктові набори 85 учасникам ліквідаціії та вдовам ліквідаторів на Чорнобильській АЕС Білозірської ОТГ та запрошено на 26 квітня о 10-00 год. до пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської трагедії на молебен.

Щира подяка за надану благодійну допомогу ТОВ «Черлиз» та підприємцям села, що не залишились байдужими, а саме: ФОП Кучеренко А.І., ФОП Барабан Л.І., ФОП Войтко С.М. та ФОП Войтко В.М., ФОП Буйновська Г.М., ФОП Лозумірська Т.О., ФОП Хоменко Т.М. та ФОП Хоменко О.А., ФОП Плодистий А.І.

Ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров’я й життя захистив нас і й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Низький Вам уклін за мужність і героїзм  та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, уваги держави і шани вдячних поколінь!

  


Чорнобиль не має минулого часу…

Цей день ніколи не забуде не тільки наша країна, а й увесь світ – 26 квітня 1986 рік.

День, коли світ розділився на «до» і «після». День вибуху на четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції. З моменту катастрофи минув вже 31 рік, але біль залишився…

Подію ми пам’ятаємо, вшановуємо, і з страхом згадуємо ті страшні події…

З цими словами розпочали зустріч члени засідання клубу за інтересами «Зоряне намисто» при відділенні денного  перебування Терцентрі Білозірської сільської ради до роковин Чорнобильської трагедії.

Спочатку згадали історію Чорнобильського лиха. Обговорили події, що уособлюють дух тієї невидимої війни яка вразила величезну територію країни. Наслідки Чорнобиля були б набагато більшими якби не мужність і самовідданість людей, які не дивлячись на смертельну небезпеку, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, виконували свій громадський обов’язок.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув внаслідок аварії на ЧАЕС...

Час невпинно рухається вперед, змінюється світ, змінюємося ми, поступово події тих років забуваються. Та, не зважаючи на це, крізь роки продовжує боліти у наших серцях ця трагедія.

Тому ми не маємо права це забути !


Благовіщення – день свободи і спокою…

Благовіщення є одним з дванадцяти найважливіших церковних свят. Святкується ця світла подія рівно за 9 місяців до Різдва Христового, а саме, 7 квітня…

Тому, звичайно, таку цікаву та потрібну тему обговорили члени клубу за інтересами «Зоряне намисто» при відділенні денного перебування Терцентру Білозірської сільської ради.

В цей день допускається невелике послаблення для тих, хто дотримується Великого посту – на Благовіщення можна вживати в їжу рибу і червоне вино. Разом з тим, в цей день забороняється працювати, особливо на землі. Вважається, що саме в цей день остаточно відступає зима і вся природа починає прокидатися. 

Згадали історію, традиції свята та особливо жваво обговорили свято Благовіщення в умовах сучасності.

Сьогодні дотримуватися усіх заборон і умов церковних свят набагато складніше, ніж було у часи наших предків. Так, якщо Благовіщення припадає на будній день, то повністю відмовитися від роботи просто неможливо – керівництво може не зрозуміти.

Тому в цей день потрібно хоча б уникати укладання важливих угод і не починати нову діяльність. Виконання домашніх справ також варто відкласти. Прання, прибирання, прасування, ремонт – все це може почекати ще день. Крім того, варто виділити час і сходити в церкву, щоб висповідатися і помолитися.

Головне пам'ятати, що Благовіщення – це світле свято, яке символізує свободу, надію і прихід весни. Тому якщо обставини не дозволяють нам відсвяткувати його по всім правилами, то постарайтися провести цей день у світі з оточуючими і самим собою.

Не допускати сварок, суперечок і взагалі будь-яких конфліктів, постарайтеся пробачити своїх недоброзичливців і відпустити всі образи. Якщо ми самі когось засмутили або сильно скривдили, то попросити вибачення. Провести вечір у сімейному колі в мирі і спокої, і це буде кращим варіантом святкування Благовіщення.

Також на засіданні директор, Ірина Іванівна, привітала  присутніх зі світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці та побажала, щоб серця завжди були наповнені тільки світлими мріями і добрими намірами, душа світилася від радості, а все зло обходило стороною.

Також, теплі слова привітання линули до іменинниці Вдовиченко Ірини Євгенівни, члена клубу, з нагоди  дня народження:

З Днем народження вітаєм
Добра і радощів бажаєм
Здоров’я на усі літа, 
Хай в серці квітне доброта. 
Хай в небі сонце ніжно сяє, 
Веселка барвами заграє, 
Щебечуть солов’ї грайливо 
На життя довге й щасливе!


 


ПІЗНАЄМО ІСТОРІЮ СВОГО СЕЛА…

Актуальне питання субсидії…

Весна, як жінка, жінка, як весна !

Інформаційна година з лікарем

Засідання колегії Департаменту соціального захисту населення ЧОДА

Історія народної вишивки в Україні іде коренями в глибину століть…

Афганістан – болюча рана мого народу…

Розпочато роботу відділення денного перебування при Терцентрі Білозірської сільської ради

Звіт про роботу Терцентру Білозірської сільської ради за 2016 рік

Загальна інформація

Терцентр надає такі соціальні послуги

Всі ми родом з дитинства…

Дорожні карти для учасників АТО

 

 

 

Шановні керівники підприємств

усіх форм власності,

мешканці Білозірської  територіальної громади!

Історія людства багата на приклади благодійництва, меценатства. Їх можна знайти в історичному минулому будь-якої країни. Україна також має багаті історичні традиції у сфері благодійництва, які продовжуються і нині.

Доброзичлива увага завжди потрібні обділеним долею людям. Зуміти відчути біль нужденних як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, гостро потребує хліба насущного або душевної розради можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем.

Добро – це основа світу, і стати його основою Вас закликає Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області.

Завітайте до нас, тут завжди готові прийняти від Вас все те, чим Ви готові поділитись аби не залишити наодинці з бідою, нагодувати та обігріти тих хто зазнає біди. 

Пам’ятаймо: справжня допомога поєднує у собі два вияви підтримки: матеріальну і духовну. Тобто, допомагати можна не лише грошима, продуктами чи іншими матеріальними речами. Важливіше не пройти повз людину, яка потребує допомоги та підтримки. Не потрібно допомагати задля когось чи чогось, через вигоду чи через те, що потім отримаємо подяку. Давайте робити добро через те, що душа людини сповнена добра!

Сподіваємося, що це звернення отримає підтримку широкого кола громадськості, адже піклування про ближнього повинно стати нормою нашого повсякденного життя.

 

Допоможемо разом тому, кого обійшла доля,

повернемо їм віру в добро!