Черкаський район, Черкаська область

03.03.2017 р.

24.02.2017 р.

17.02.2017 р.

З метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності Виконавчий комітет Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Ірдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області, що знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 17,смт. Ірдинь Черкаського району, Черкаської області, 19630.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі – до 09 березня 2017 року включно.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Ірдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області:

-         громадянство України (не менше 10 років);

-         вільне володіння державною (українською) мовою;

-         повна вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;

-         стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

-         ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти;

-         упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, Power Point;

-         високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Бажаючі взяти участь у конкурсі мають подати наступні документи:

• заяву на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсі на посаду;
  • ксерокопію трудової книжки;
  • копії документів про освіту;
  • біографічну довідку,
  • мотиваційний лист;
  • перспективний план розвитку навчального закладу (додаток у формі презентації Microsoft PowerPoint є перевагою).

Документи подаються до Виконавчого комітету Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області за адресою: вул. Незалежності, 168, с. Білозір’я Черкаського району, Черкаської області, 19635, тел. 30-13-25.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 15 березня 2017 року в            приміщенні Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області, що знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 168 с. Білозір’я Черкаського району, Черкаської області, 19635.

08.02.2017р.

Виконавчий комітет Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу освіти виконавчого комітету Білозірської сільської ради. Вимоги: повна вища освіта відповідного профілю (спеціаліст, магістр), знання ПК,досконале володіння українською мовою,  досвід роботи за фахом.

24.01.2017р.

Виконавчий комітет Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Білозірської сільської ради. Вимоги: повна вища освіта відповідного профілю (спеціаліст, магістр), знання ПК, 1С бухгалтерії, досконале володіння українською мовою,  досвід роботи за фахом.

18.01.2017р.

Виконавчий комітет Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади відповідального чергового-консультанта відділу з питань організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету Білозірської сільської ради. Вимоги: повна вища освіта відповідного профілю (спеціаліст, магістр), знання ПК, досконале володіння українською мовою,  досвід роботи за фахом.

13.01.2017р.

Виконавчий комітет Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу з питань організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету Білозірської сільської ради. Вимоги: повна вища освіта відповідного профілю (спеціаліст, магістр), знання ПК, досконале володіння українською мовою,  досвід роботи за фахом.

13.01.2017р.

Виконавчий комітет Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу виконавчого комітету Білозірської сільської ради. Вимоги: повна вища освіта відповідного профілю (спеціаліст, магістр), знання ПК, 1С бухгалтерії, досконале володіння українською мовою,  досвід роботи за фахом.

13.01.2017р.

Виконавчий комітет Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення   вакантної посади спеціаліста фінансового відділу виконавчого комітету Білозірської сільської ради. Вимоги: повна вища освіта відповідного профілю (спеціаліст, магістр), знання ПК, 1С бухгалтерії, досконале володіння українською мовою,  досвід роботи за фахом.

13.01.2017р.

Виконавчий комітет Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника загального відділу виконавчого комітету Білозірської сільської ради. Вимоги: повна вища освіта відповідного профілю (спеціаліст, магістр), знання ПК, досконале володіння українською мовою,  досвід роботи за фахом.

13.01.2017р.

1. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісіїтакі документи:

- заявуна участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- фотокартку розміром 4×6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою затвердженою ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції»;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних.

Під час конкурсу проводиться іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Документи приймаємо за адресою вул. Незалежності, 168 с. Білозір’я  Черкаського району, Черкаської області. Довідки за телефоном 301-325.