VII Всеукраїнський форум Microsoft «Учитель – новатор»

Компанія «Майкрософт Україна» щорічно організовує Форум «Учитель-новатор» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Цей захід збирає працівників сфери освіти: представників державних освітніх структур, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, провідних методистів та вчителів.

Метою заходу є ознайомлення з передовими новітніми технологіями у роботі вчителів для підвищення якості середньої освіти в Україні.

VІІ Всеукраїнський Форум «Учитель – новатор» — це одноденний освітній захід, покликаний повідомити широкій аудиторії представників освіти про можливості технологій та надати практичні навички, які допоможуть полегшити викладацьку діяльність і зробити її ефективнішою.

Цього року він зібрав близько 100 учасників, які спочатку відправились у шкільний тур:

група 1. Новопечерську школу

група 2. Приватну початкову школу «Британіка»

група 3. Приватну початкову школу «Ліко школа»

У начальних закладах учасникам форуму організували екскурсії, презентували передовий досвіду використання ІКТ в навчальному процесі. На етапі рефлексії педагоги власні враження описали у спільному документі Padlet. Після офіційного відкриття VII Всеукраїнського форуму Microsoft «Учитель – новатор» та нагородження переможців XII Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Учитель – новатор» часникам форуму були представлені  майстер-класи від сертифікованих учителів компанії «Майкрософт»:

• Teacher Dashboard як елемент керування навчальним процесом(Сротмило Іван)
  • Як підготувати учнів до віддаленої роботи в команді (Іванов Іван)
  • STEAM технології (Маргарита Калюжна)
  • Створюємо разом методику проведення он-лайн уроків(Сотніченко О.)

Представником Білозірської громади на форумі була Наталія Валантирець. Наталії поталанило бути у складі групи, яка відвідала Новопечерську школу.

Новопечерська приватна  школа – це новітній навчальний заклад для школярів з 1-го по 11-ий клас. Школа навчає дітей за українською програмою освіти, поєднаною з провідними світовими методиками викладання. До роботи над шкільним навчальним планом залучені фахівці з Канади, Нідерландів та Британії, які запропонували освітню модель, що дозволяє розвивати індивідуальні здібності кожної дитини.

У Новопечерській школі є все необхідне: цікава навчальна програма, кваліфіковані вчителі з України та з-за кордону, сучасні класи, спортивні майданчики, місця для прогулянок і дозвілля, а також власна медична служба з сучасним обладнанням.

Після форуму вчителів-новаторів залишилась безліч вражень та позитивних емоцій від приємного спілкування. Як наслідок виникло ще більше бажання вчитись та здобувати нові практичні навички використання інноваційних технологій в навчально-виховному процесі.