Черкаський район, Черкаська область

Виконавчий комітет

До складу виконкому Білозірської сільської ради входить 3 посадові особи місцевого самоврядування. Всі посадові особи сільської ради свою службу основують на засадах служіння територіальній громаді; поєднання місцевих і державних інтересів; верховенства права, демократизму і законності; гуманізму і соціальної справедливості; гласності; пріоритету прав та свобод людини і громадянина; рівних можливостей доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування з урахуванням їх ділових якостей та професійної підготовки; професіоналізму, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі; підконтрольності, підзвітності, персональної відповідальності за порушення дисципліни і неналежне виконання службових обов'язків; дотримання прав місцевого самоврядування; правової і соціальної захищеності посадових осіб місцевого самоврядування; захисту інтересів відповідної територіальної громади; фінансового та матеріально-технічного забезпечення служби за рахунок коштів місцевого бюджету; самостійності кадрової політики в територіальній громаді. Посадові особи місцевого самоврядування належним чином виконують основні обов’язки. Рішенням №1-4/VII від 30.10.2015 року 1 сесії Білозірської сільської ради "Про утворення виконавчого комітету Білозірської сільської ради та затвердження персонального складу" затверджено персональний склад виконавчого комітету Білозірської сільської ради у складі 17 чоловік:

1. Міцук Володимир Павлович – сільський голова, голова виконавчого комітету;

2. Пишний Микола Павлович – заступник сільського голови;

3. Діброва Тетяна Миколаївна – секретар об'єднаної громади, виконкому;

4. Максимов Олександр Леонтійович – в.о. старости смт. Ірдинь;

5. Кисельова Галина Григорівна – директор ЗОШ I-III ст. смт. Ірдинь;

6. Лялька Валентина Володимирівна – завідувач ДНЗ «Білочка» смт. Ірдинь;

7. Думанецька Любов Василівна – завідувач ДНЗ «Червона шапочка» с. Білозір'я;

8. Грищенко Ірина Анатолівна – директор ЗОШ I-III ст. с. Білозір'я;

9. Хабло Іван Пантелеймонович – вчитель ЗОШ I-III ст. с. Білозір'я;

10. Семенюта Олександр Вікторович – лісничий Тясминського лісництва;

11. Яшник Микола Михайлович – директор комунального підприємства Білозірської сільської ради;

12. Висоцька Лариса Іванівна – інспектор паспортного та статистичного обліку населення;

13. Завалко Григорій Миколайович – приватний підприємець;

14. Притченко Сергій Васильович – директор кооперативу «Заозерянський»;

15. Лукінова Валентина Петрівна – лікар педіатр;

16. Панченко Олексій Анатолійович – директор ТОВ «Черлис»;

17. Демченко Володимир Іванович – директор ТОВ «Приват-Агро-Білозір'я».