Черкаський район, Черкаська область

Враховуй Різницю

«Враховуй Різницю» — це освітній проект для старшокласників, в межах якого розробили новий предмет — курс за вибором «Кроки до порозуміння», основна мета якого дати учням і учителям інструменти для поєднання розділених громад. На  уроках учні 10-11 класів навчатимуться медіаграмотності, того, як порозумітися в умовах конфлікту і поважати різницю у думках та поглядах, як сприймати інформацію критично і захищатися від маніпуляцій, а також формулювати та відстоювати власну позицію в обговореннях і дискусіях.

На базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради 5- 6 травня 2016 року для вчителів області  провели безкоштовні тренінги з методики викладання нового предмета, які презентував координатор, тренер та розробник курсу Ігор Сущенко. В роботі семінару-тренінгу взяла участь спеціаліст структурного підрозділу з питань освіти та охорони здоров’я Білозірської сільської ради Бас Л.І.