Черкаський район, Черкаська область

Зігріймо ласкою дітей!

Шановні Батьки! Сирітство - велика трагедія в житті кожної дитини. Горе - батькам  не до виховання, а про обов’язки годі й казати. Таких безвідповідальних батьків суди позбавляють батьківських  прав, а їхні діти отримують статус дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, і вже держава несе відповідальність за подальшу їх долю.  Держава влаштовує дітей у будинки маляти, притулки, інтернати, тощо.  Найкраще — якщо це сім’я усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків- вихователів.  Психологічно дітям важко знайти ту ниточку довіри, любові до нових батьків, вони намагаються порозумітися,  та зрозуміити, що на світі є добрі і люблячі дорослі. Коли Ви зустрінете таку дитину, пригорніть її до себе, погладьте по голові, візьміть за руку, загляньте в очі. Впізнаєте? Це Ваша дитина. Вона чекала на Вас з народження. Вона буде поруч, коли Ви будете робити свої перші кроки, як тато і мама. Вона буде Вас любити. Вона пробачатиме Вам помилки, так само, як Ви пробачатимете їй дитячі витівки. І Ви будете справжньою дружньою родиною тому, що в основі Ваших стосунків є любов.