ЗНО 2020

До уваги учнів 11 класів та випускників минулих років!

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить тестування у форматі ЗНО–2020 з хімії та біології. Тестування відбудуться:
з хімії – 9 лютого 2020 р. (неділя);
з біології – 23 лютого 2020 р. (неділя).
У тестуванні можуть взяти участь усі бажаючі, хто готується до проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Тестування буде проводитись у корпусі №3 Черкаського національного університету за адресою: м.Черкаси, бульвар Шевченка, 79. Тестування є безоплатним і розпочинаються об 11:00.

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше у АІС «Абітурієнт», реєструватися непотрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).

2. Після реєстрації зайти у АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмети, з яких Ви бажаєте виконати тест. Після цього Ви будете зареєстровані для проходження тестування з обраних предметів. Реєстрація на тестування починається 22 січня і завершується за два дні до дати його проведення з відповідного предмету.

3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11.00). При собі потрібно мати ручку з пастою чорного кольору. Результати тестування будуть розміщені на персональних сторінках учасників тестування.

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутним автобусом № 26, тролейбусом № 3 до зупинки "Університетська".
Проїзд від центрального автовокзалу маршрутними автобусами №№ 6, 26 до зупинки "Університетська".
Проїзд з центру міста: тролейбусами №№ 1, 7, маршрутними автобусами №№ 4, 11, 31 до зупинки "Університетська"

Телефон: (0472) 56-56-04